English
Spanish
Russian
German
French
Polish
Czech
Turkish
Serbian
Lithuanian
Greek
Hong Kong
Slovak
Bosnian
Dutch
Hungarian
Arabian
Swedish
Norwegian
Romanian

 

 

Total Leagues: 1413    Total Cups: 293    Total Groups: 213
If you are the administrator, enter the password in order to edit the results

GO
League Info
Date Created:
14 Aug 2019 - 09:40
Type:
Round Robin
Number of Teams:
32
% Completed:
EUC 1448
Share this League with a friend!

 
2nd
1st
3rd

Pomreania

Byzantium

Ulm

 
First Round 
Quarter Finals 
Semi Finals 
3rd Place / Finals 
Semi Finals 
Quarter Finals 
First Round 
Byzantium
Scotland
2   0
1   0
Morocco
Tver
4   0
2   0
Castile
England
2   0
4   0
Portugal
Granada
4   0
2   0
Byzantium
Morocco
2   0
0   0
England
Portugal
5   0
3   0
Byzantium
England
5   0
1   0
Final
Byzantium
Pomreania
3   1
3   3
3rd Place
England
Ulm
1   0
2   0
Pomreania
Ulm
4   0
2   0
Lubeck
Pomreania
1   0
4   0
Ulm
Trebizoid
2   6
2   5
Serbia
Lubeck
1   3
1   4
France
Pomreania
2   3
2   4
Mamluks
Ulm
2   0
3   0
Sweden
Trebizoid
3   0
4   0
Group A
#
Team
Matches
Points
1
Byzantium
3
6
2
Lubeck
3
4
3
Milan
3
4
4
Florence
3
2
Group B
#
Team
Matches
Points
1
Serbia
3
7
2
Scotland
3
6
3
Provonce
3
3
4
Bohemia
3
1
Group C
#
Team
Matches
Points
1
Morocco
3
5
2
Pomreania
3
5
3
Theodoro
3
4
4
Mzab
3
1
Group D
#
Team
Matches
Points
1
France
3
9
2
Tver
3
6
3
Brandenburg
3
3
4
Poland
3
0
Group E
#
Team
Matches
Points
1
Castile
3
6
2
Ulm
3
4
3
Aragon
3
4
4
Georgia
3
3
Group F
#
Team
Matches
Points
1
Mamluks
3
5
2
England
3
4
3
Holland
3
4
4
Moldova
3
2
Group G
#
Team
Matches
Points
1
Portugal
3
6
2
Trebizoid
3
4
3
Friesland
3
4
4
Novgorod
3
3
Group H
#
Team
Matches
Points
1
Sweden
3
7
2
Granada
3
4
3
Savoy
3
4
4
Britteny
3
1
 
Fixture 1
 
 
Group
Red
Score
Blue
 
 
 
A
Lubeck
1 - 3
Byzantium
 
 
 
A
Milan
4 - 4
Florence
 
 
 
B
Provonce
1 - 3
Serbia
 
 
 
B
Bohemia
1 - 2
Scotland
 
 
 
C
Pomreania
3 - 3
Mzab
 
 
 
C
Theodoro
3 - 3
Morocco
 
 
 
D
France
2 - 1
Brandenburg
 
 
 
D
Tver
2 - 1
Poland
 
 
 
E
Aragon
1 - 1
Ulm
 
 
 
E
Georgia
1 - 3
Castile
 
 
 
F
Moldova
2 - 2
Mamluks
 
 
 
F
England
1 - 2
Holland
 
 
 
G
Novgorod
1 - 2
Trebizoid
 
 
 
G
Friesland
2 - 1
Portugal
 
 
 
H
Sweden
3 - 3
Britteny
 
 
 
H
Granada
3 - 3
Savoy
 
 
Fixture 2
 
 
Group
Red
Score
Blue
 
 
 
A
Byzantium
5 - 3
Florence
 
 
 
A
Lubeck
5 - 2
Milan
 
 
 
B
Serbia
3 - 2
Scotland
 
 
 
B
Provonce
3 - 1
Bohemia
 
 
 
C
Theodoro
1 - 2
Pomreania
 
 
 
C
Morocco
2 - 0
Mzab
 
 
 
D
Tver
1 - 5
France
 
 
 
D
Poland
2 - 3
Brandenburg
 
 
 
E
Ulm
3 - 1
Castile
 
 
 
E
Aragon
2 - 1
Georgia
 
 
 
F
Mamluks
4 - 2
Holland
 
 
 
F
Moldova
2 - 4
England
 
 
 
G
Friesland
0 - 4
Novgorod
 
 
 
G
Portugal
5 - 1
Trebizoid
 
 
 
H
Granada
1 - 3
Sweden
 
 
 
H
Savoy
3 - 2
Britteny
 
 
Fixture 3
 
 
Group
Red
Score
Blue
 
 
 
A
Milan
2 - 1
Byzantium
 
 
 
A
Florence
3 - 3
Lubeck
 
 
 
B
Bohemia
2 - 2
Serbia
 
 
 
B
Scotland
2 - 0
Provonce
 
 
 
C
Mzab
3 - 4
Theodoro
 
 
 
C
Pomreania
2 - 2
Morocco
 
 
 
D
Brandenburg
1 - 3
Tver
 
 
 
D
France
4 - 2
Poland
 
 
 
E
Georgia
3 - 2
Ulm
 
 
 
E
Castile
4 - 1
Aragon
 
 
 
F
England
2 - 2
Mamluks
 
 
 
F
Holland
2 - 2
Moldova
 
 
 
G
Trebizoid
2 - 2
Friesland
 
 
 
G
Novgorod
2 - 3
Portugal
 
 
 
H
Britteny
1 - 2
Granada
 
 
 
H
Sweden
3 - 0
Savoy
 
 
 
//